Skontaktuj się

Technologia

 • Laser ręczny K2 Mobile Hulaser

  Mobilny laser diodowy K2 Mobile Hulaser wyposażony jest w innowacyjny system AFL (Adjustable Fiber Length), który zapewnia dostateczną i stabilną moc do wykonania każdego zabiegu w gabinecie. To jedyne na świecie urządzenie z możliwością indywidualnego dostosowanie długości światłowodu!

  Jego wszechstronne zastosowanie obejmuje m.in.: zabiegi stomatologiczne na tkankach miękkich, zabiegi periodontologiczne, endodontyczne i implantologiczne.

 • RTG KaVo Focus - wewnątrzustny aparat I radiowizjografia

  Nowoczesny aparat lidera na rynku stomatologicznym firmy KaVo wyposażony jest w wyjątkową funkcję monitorowania wyświetlanych wartości dawek DAP. Jego wyjściowe napięcie oraz wyposażenie w generator wysokiej częstotliwości emitujący spójną wiązkę mocy pozwala na ograniczenie nawet do 30% ilości pochłanianego promieniowania przez skórę Pacjenta!

  Urządzenie umożliwia współpracę z dowolnym systemem radiografii cyfrowej.

 • MIKROSKOP STOMATOLOGICZNY SELIGA

  Mikroskop Seliga to wysokiej klasy urządzenie do powiększania i podświetlenia pola zabiegowego. Wysoka jakość optyki i wykorzystanie nowoczesnego oświetlenia umożliwia bardzo precyzyjną diagnostykę i zabiegi, a co za tym idzie – trwałość efektów leczenia!

  Modułowa konstrukcja mikroskopu Seliga pozwala na indywidualną konfigurację dopasowującą go do aktualnych potrzeb.

 • Tomograf ACTEON X-MIND prime 3D

  Nowoczesny aparat do obrazowania cyfrowego CBCT X-MIND® prime 3D to najwyższej klasy urządzenie, dzięki któremu można uzyskać obrazy o wysokiej rozdzielczości oraz dokładne, trójwymiarowe rekonstrukcje. Pozwala to na jeszcze bardziej precyzyjną diagnostykę przy jednoczesnym bezpieczeństwie Pacjenta! Urządzenie wykonuje zdjęcia przekrojowe (2D) oraz przestrzenne (3D), co umożliwia uzyskanie obrazów zarówno tomograficznych, jak i pantomograficznych.

  Tomograf ACTEON X-MIND zapewnia też wysoki komfort w codziennej praktyce – zarówno Pacjenta, jak i lekarza.

 • System do obturacji kanałów/ ciepła gutaperka

  elements™IC to zaawansowany technologicznie system obturacji kanałów korzeniowych pozwalający na doskonałe i przewidywalne efekty pracy – a do tego uzyskiwane szybciej! Jego ergonomiczna końcówka funkcjonuje w oparciu o system mechanicznej ekstruzji wraz z dokładną kontrolą temperatury oraz tempa wprowadzania gutaperki do kanału.

  Urządzenie pozwala na sprawne i efektywne leczenie kanałowe z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa Pacjenta.

Umów się na wizytę

Masz pytania lub chcesz sie umówić? Zapraszamy

  Dental White House