Skontaktuj się

Implantologia

Implantologia

Implanty zębów to obecnie najlepszy sposób na uzupełnienie braków zębowych. Wyróżniają się doskonałą funkcjonalnością, bezkonkurencyjną estetyką i wytrzymałością. Osoby, które decydują się na zabieg wszczepiania implantów, odzyskują komfort żucia i piękny, harmonijny uśmiech. Leczenie implantologiczne przeprowadzamy w naszym gabinecie w sposób minimalnie inwazyjny, przy użyciu nowoczesnych urządzeń stomatologicznych. Zabieg wykonują specjaliści z wieloletnim doświadczeniem.

Usługi w ramach oferty:
implanty targówek

Implanty zębów mają postać niewielkich śrub, które są wszczepiane w kość żuchwy lub szczęki. W ten sposób zastępują korzeń zęba i są podstawą dla uzupełnienia protetycznego. Cały proces leczenia implantologicznego rozpoczyna się od wizyty konsultacyjnej i badań diagnostycznych.

Samo wszczepianie implantów zębowych to zabieg dość krótki i bezbolesny, gdyż wykonujemy go z zastosowaniem znieczulenia miejscowego. Właściwe uzupełnienie protetyczne osadzane jest na implancie po około 3 miesiącach do pół roku od zabiegu. Taka przestrzeń czasowa jest niezbędna, aby mogło dojść do osteointegracji, czyli zrastania się implantów zębów z kością żuchwy lub szczęki.

Czy wstawianie implantu zęba boli?

Dzięki stosowanej w naszym gabinecie nowoczesnej aparaturze stomatologicznej inwazyjność zabiegu wszczepiania implantu ograniczyliśmy do minimum. Ponadto zawsze stosujemy znieczulenie miejscowe, dzięki czemu pacjent może mieć pewność, że nie będzie odczuwał żadnego bólu. Chwilowy dyskomfort może pojawić się po wykonaniu zabiegu. Aby go złagodzić, pacjent może stosować w tym czasie leki przeciwbólowe.

Jakie implanty zębów wybrać?

W naszym gabinecie stosujemy nowoczesne, wysokiej jakości systemy implantologiczne. Aby odpowiedzieć sobie na pytanie, jakie rodzaj implantów wybrać, pacjent powinien na początku rozważyć potrzeby i możliwości finansowe.  Jednak przede wszystkim ich wybór najlepiej skonsultować z implantologiem.

Implanty dentystyczne zastępują jedynie korzeń zębów. Dodatkowo należy wybrać także właściwe uzupełnienie protetyczne. W przypadku utraty jednego zęba, będzie to korona protetyczna. Kilka braków zębowych, a nawet bezzębie można uzupełnić stosując mosty , osadzone na kilku implantach.

Ile kosztuje wstawienie implantu zęba?

Implanty zębów mogą różnić się cenowo. Na ich koszt wpływają różne czynniki: rodzaj wszczepów, ich ilość oraz ewentualne potrzeby wykonania dodatkowych zabiegów. Należy pamiętać, że w niektórych przypadkach może być wymagane dodatkowe leczenie, np. podniesienie dna zatoki szczękowej, regeneracja kości lub przeszczep dziąsła. Do łącznego kosztu implantów dodać należy także cenę zastosowanego uzupełnienia protetycznego.

Aby uniknąć niejasności, lekarz, na podstawie wyników badań diagnostycznych, określa na początku plan leczenia i jego kosztorys. Orientacyjna cena implantów dentystycznych udostępniona jest także w cenniku na naszej stronie internetowej.

Cennik
Konsultacja implantologiczna
200 zł
Regeneracja kości
od 500 zł
Wszczepienie implantu
od 2500 zł
Śruba gojąca
300 zł
Korona na implancie
2400 zł
Podniesienie dna zatoki szczękowej
od 2500 zł
Rozszczepienie wyrostka
od 1000 zł

Umów się na wizytę

Masz pytania lub chcesz sie umówić? Zapraszamy

    Dental White House